DSEP30-04A IXYS
  • Part Number: DSEP30-04A
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: DIODE GEN PURP 400V 30A TO247AD
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 1,681
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DSEP30-04A IXYS
    DSEP30-04A IXYS
    DSEP30-04A is manufactured by IXYS and is categorized in the Zener Single Diodes category. DSEP30-04A is described as DIODE GEN PURP 400V 30A TO247AD. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    View
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Harwin
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    Memory Protection Devices
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM