DSEP30-03A IXYS
  • Part Number: DSEP30-03A
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: DIODE GEN PURP 300V 30A TO247AD
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about DSEP30-03A IXYS
    DSEP30-03A IXYS
    DSEP30-03A is manufactured by IXYS and is categorized in the Zener Single Diodes category. DSEP30-03A is described as DIODE GEN PURP 300V 30A TO247AD. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    View
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS