DSEP15-06A IXYS
  • Part Number: DSEP15-06A
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: DIODE GEN PURP 600V 15A TO220AC
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 36,055
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DSEP15-06A IXYS
    DSEP15-06A IXYS
    DSEP15-06A is manufactured by IXYS and is categorized in the Zener Single Diodes category. DSEP15-06A is described as DIODE GEN PURP 600V 15A TO220AC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    View
    Schroff
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"