DSEP15-03A IXYS
  • Part Number: DSEP15-03A
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: DIODE GEN PURP 300V 15A TO220AC
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about DSEP15-03A IXYS
    DSEP15-03A IXYS
    DSEP15-03A is manufactured by IXYS and is categorized in the Zener Single Diodes category. DSEP15-03A is described as DIODE GEN PURP 300V 15A TO220AC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V