DSEI60-10A IXYS
  • Part Number: DSEI60-10A
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: DIODE GEN PURP 1KV 60A TO247AD
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 2,696
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DSEI60-10A IXYS
    DSEI60-10A IXYS
    DSEI60-10A is manufactured by IXYS and is categorized in the Zener Single Diodes category. DSEI60-10A is described as DIODE GEN PURP 1KV 60A TO247AD. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    View
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE