DSEI30-12A IXYS
  • Part Number: DSEI30-12A
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: DIODE GEN PURP 1.2KV 26A TO247AD
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 7,034
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DSEI30-12A IXYS
    DSEI30-12A IXYS
    DSEI30-12A is manufactured by IXYS and is categorized in the Zener Single Diodes category. DSEI30-12A is described as DIODE GEN PURP 1.2KV 26A TO247AD. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE