DSEI30-10AR IXYS
  • Part Number: DSEI30-10AR
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: DIODE GEN 1KV 30A ISOPLUS247
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 262
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DSEI30-10AR IXYS
    DSEI30-10AR IXYS
    DSEI30-10AR is manufactured by IXYS and is categorized in the Zener Single Diodes category. DSEI30-10AR is described as DIODE GEN 1KV 30A ISOPLUS247. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1577
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    View
    Phoenix Contact
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    Phoenix Contact
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM