DSEI120-06A IXYS
  • Part Number: DSEI120-06A
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: DIODE GEN PURP 600V 77A TO247AD
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 4,362
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DSEI120-06A IXYS
    DSEI120-06A IXYS
    DSEI120-06A is manufactured by IXYS and is categorized in the Zener Single Diodes category. DSEI120-06A is described as DIODE GEN PURP 600V 77A TO247AD. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IXYS
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    View
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V