DSEI12-12A IXYS
  • Part Number: DSEI12-12A
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: DIODE GEN PURP 1.2KV 11A TO220AC
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 9,252
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DSEI12-12A IXYS
    DSEI12-12A IXYS
    DSEI12-12A is manufactured by IXYS and is categorized in the Zener Single Diodes category. DSEI12-12A is described as DIODE GEN PURP 1.2KV 11A TO220AC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS