DSB15IM45IB IXYS
  • Part Number: DSB15IM45IB
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: DIODE SCHOTTKY 45V 15A TO262
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 7,981
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DSB15IM45IB IXYS
    DSB15IM45IB IXYS
    DSB15IM45IB is manufactured by IXYS and is categorized in the Zener Single Diodes category. DSB15IM45IB is described as DIODE SCHOTTKY 45V 15A TO262. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IXYS
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM