DSA300I45NA IXYS
  • Part Number: DSA300I45NA
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: DIODE MODULE 45V 300A SOT227B
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 11
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DSA300I45NA IXYS
    DSA300I45NA IXYS
    DSA300I45NA is manufactured by IXYS and is categorized in the Zener Single Diodes category. DSA300I45NA is described as DIODE MODULE 45V 300A SOT227B. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO
    View
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 27MM 4600HZ
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    Murata
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM