DSA2I100SB IXYS
  • Part Number: DSA2I100SB
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMB
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about DSA2I100SB IXYS
    DSA2I100SB IXYS
    DSA2I100SB is manufactured by IXYS and is categorized in the Zener Single Diodes category. DSA2I100SB is described as DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMB. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IXYS
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRN
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    View
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT