DSA15I45PA IXYS
  • Part Number: DSA15I45PA
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: DIODE SCHOTTKY 45V 15A TO220AC
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 449
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DSA15I45PA IXYS
    DSA15I45PA IXYS
    DSA15I45PA is manufactured by IXYS and is categorized in the Zener Single Diodes category. DSA15I45PA is described as DIODE SCHOTTKY 45V 15A TO220AC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IXYS
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    SIDE ELEMENT
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT