DPG60IM400QB IXYS
  • Part Number: DPG60IM400QB
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: DIODE GEN PURP 400V 60A TO3P
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 3,359
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DPG60IM400QB IXYS
    DPG60IM400QB IXYS
    DPG60IM400QB is manufactured by IXYS and is categorized in the Zener Single Diodes category. DPG60IM400QB is described as DIODE GEN PURP 400V 60A TO3P. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM