DPG60I300HA IXYS
  • Part Number: DPG60I300HA
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: DIODE GEN PURP 300V 60A TO247
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 29
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DPG60I300HA IXYS
    DPG60I300HA IXYS
    DPG60I300HA is manufactured by IXYS and is categorized in the Zener Single Diodes category. DPG60I300HA is described as DIODE GEN PURP 300V 60A TO247. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE