DPG30IM300PC IXYS
  • Part Number: DPG30IM300PC
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: DIODE GEN PURP 300V 30A TO263
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about DPG30IM300PC IXYS
    DPG30IM300PC IXYS
    DPG30IM300PC is manufactured by IXYS and is categorized in the Zener Single Diodes category. DPG30IM300PC is described as DIODE GEN PURP 300V 30A TO263. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"