DPG30I400HA IXYS
  • Part Number: DPG30I400HA
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: DIODE GEN PURP 400V 30A TO247
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 269
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DPG30I400HA IXYS
    DPG30I400HA IXYS
    DPG30I400HA is manufactured by IXYS and is categorized in the Zener Single Diodes category. DPG30I400HA is described as DIODE GEN PURP 400V 30A TO247. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Adafruit
  • Description
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    View
  • Manufacturer Name
    Phihong Usa
  • Description
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    View
    Patco Electronics
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A