DPG30I300PA IXYS
  • Part Number: DPG30I300PA
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: DIODE GEN PURP 300V 30A TO220AC
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 40
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DPG30I300PA IXYS
    DPG30I300PA IXYS
    DPG30I300PA is manufactured by IXYS and is categorized in the Zener Single Diodes category. DPG30I300PA is described as DIODE GEN PURP 300V 30A TO220AC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    View
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE