DPG30I300HA IXYS
  • Part Number: DPG30I300HA
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: DIODE GEN PURP 300V 30A TO247
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 67
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DPG30I300HA IXYS
    DPG30I300HA IXYS
    DPG30I300HA is manufactured by IXYS and is categorized in the Zener Single Diodes category. DPG30I300HA is described as DIODE GEN PURP 300V 30A TO247. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    View
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM