DPG15I400PM IXYS
  • Part Number: DPG15I400PM
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: DIODE GEN PURP 400V 15A TO220FP
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 260
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DPG15I400PM IXYS
    DPG15I400PM IXYS
    DPG15I400PM is manufactured by IXYS and is categorized in the Zener Single Diodes category. DPG15I400PM is described as DIODE GEN PURP 400V 15A TO220FP. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IXYS
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM