DPG10IM300UC IXYS
  • Part Number: DPG10IM300UC
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: DIODE GEN PURP 300V 10A TO252
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 811
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DPG10IM300UC IXYS
    DPG10IM300UC IXYS
    DPG10IM300UC is manufactured by IXYS and is categorized in the Zener Single Diodes category. DPG10IM300UC is described as DIODE GEN PURP 300V 10A TO252. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    View
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED