DPG10I400PM IXYS
  • Part Number: DPG10I400PM
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: DIODE GEN PURP 400V 10A TO220FP
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 213
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DPG10I400PM IXYS
    DPG10I400PM IXYS
    DPG10I400PM is manufactured by IXYS and is categorized in the Zener Single Diodes category. DPG10I400PM is described as DIODE GEN PURP 400V 10A TO220FP. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IXYS
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM