DNA30E2200PZ IXYS
  • Part Number: DNA30E2200PZ
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: DIODE RECT 2200V 30A D2PAK-HV
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about DNA30E2200PZ IXYS
    DNA30E2200PZ IXYS
    DNA30E2200PZ is manufactured by IXYS and is categorized in the Zener Single Diodes category. DNA30E2200PZ is described as DIODE RECT 2200V 30A D2PAK-HV. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IXYS
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM