DNA30E2200FE IXYS
  • Part Number: DNA30E2200FE
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: DIODE GEN PURP 2.2KV 30A I4PAC
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 576
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DNA30E2200FE IXYS
    DNA30E2200FE IXYS
    DNA30E2200FE is manufactured by IXYS and is categorized in the Zener Single Diodes category. DNA30E2200FE is described as DIODE GEN PURP 2.2KV 30A I4PAC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IXYS
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A