DMA30E1800HA IXYS
  • Part Number: DMA30E1800HA
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: DIODE GEN PURP 1800V 30A TO247
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 566
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DMA30E1800HA IXYS
    DMA30E1800HA IXYS
    DMA30E1800HA is manufactured by IXYS and is categorized in the Zener Single Diodes category. DMA30E1800HA is described as DIODE GEN PURP 1800V 30A TO247. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IXYS
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    View
    Schroff
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    Wakefield-vette
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    3U 175MM SIDE PLATE