DMA150YA1600NA IXYS
  • More about DMA150YA1600NA IXYS
    DMA150YA1600NA IXYS
    DMA150YA1600NA is manufactured by IXYS and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. DMA150YA1600NA is described as RECT BRIDGE GP 1600V SOT227B. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IXYS
    ---> Bridge Rectifier Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Bridge Rectifier Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"