DHG60I600HA IXYS
  • Part Number: DHG60I600HA
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: DIODE GEN PURP 600V 60A TO247
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 961
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DHG60I600HA IXYS
    DHG60I600HA IXYS
    DHG60I600HA is manufactured by IXYS and is categorized in the Zener Single Diodes category. DHG60I600HA is described as DIODE GEN PURP 600V 60A TO247. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE