DHG30I600PA IXYS
  • Part Number: DHG30I600PA
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: DIODE GEN PURP 600V 30A TO220AC
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 17,695
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DHG30I600PA IXYS
    DHG30I600PA IXYS
    DHG30I600PA is manufactured by IXYS and is categorized in the Zener Single Diodes category. DHG30I600PA is described as DIODE GEN PURP 600V 30A TO220AC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM