DHG30I600HA IXYS
  • Part Number: DHG30I600HA
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: DIODE GEN PURP 600V 30A TO247
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about DHG30I600HA IXYS
    DHG30I600HA IXYS
    DHG30I600HA is manufactured by IXYS and is categorized in the Zener Single Diodes category. DHG30I600HA is described as DIODE GEN PURP 600V 30A TO247. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS