DHG20I600PA IXYS
  • Part Number: DHG20I600PA
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: DIODE GEN PURP 600V 20A TO220AC
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 2,788
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DHG20I600PA IXYS
    DHG20I600PA IXYS
    DHG20I600PA is manufactured by IXYS and is categorized in the Zener Single Diodes category. DHG20I600PA is described as DIODE GEN PURP 600V 20A TO220AC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE