DHG10I600PM IXYS
  • Part Number: DHG10I600PM
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: DIODE GEN PURP 600V 10A TO220FP
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 335
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DHG10I600PM IXYS
    DHG10I600PM IXYS
    DHG10I600PM is manufactured by IXYS and is categorized in the Zener Single Diodes category. DHG10I600PM is described as DIODE GEN PURP 600V 10A TO220FP. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    View
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR