TST12RB05T ITT Cannon
  • More about TST12RB05T ITT Cannon
    TST12RB05T ITT Cannon
    TST12RB05T is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. TST12RB05T is described as CONN RCPT PCB 12POS TIN PIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by ITT Cannon
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH