TST12RB02Z ITT Cannon
  • More about TST12RB02Z ITT Cannon
    TST12RB02Z ITT Cannon
    TST12RB02Z is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. TST12RB02Z is described as CONN RCPT PCB 12POS GOLD SCKT. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by ITT Cannon
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM