TST12RB01Z ITT Cannon
  • More about TST12RB01Z ITT Cannon
    TST12RB01Z ITT Cannon
    TST12RB01Z is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. TST12RB01Z is described as CONN RECEPT PCB 12POS GOLD PIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by ITT Cannon
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM