TFR36RA10 ITT Cannon
  • More about TFR36RA10 ITT Cannon
    TFR36RA10 ITT Cannon
    TFR36RA10 is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. TFR36RA10 is described as CONN RCPT HSG 36POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by ITT Cannon
    ---> Rectangular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Housings
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM