KPSE06F14-12PXDN ITT Cannon
  • More about KPSE06F14-12PXDN ITT Cannon
    KPSE06F14-12PXDN ITT Cannon
    KPSE06F14-12PXDN is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPSE06F14-12PXDN is described as CONN PLUG 12POS INLINE PIN. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by ITT Cannon
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM