FRCIR06-32A-25PXF80T240VO ITT Cannon
  • More about FRCIR06-32A-25PXF80T240VO ITT Cannon
    FRCIR06-32A-25PXF80T240VO is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connector Housings category. FRCIR06-32A-25PXF80T240VO is described as CONN PLUG HSNG MALE 25POS INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM