FRCIR030FP-32A-25S-F80-T89VO ITT Cannon
  • More about FRCIR030FP-32A-25S-F80-T89VO ITT Cannon
    FRCIR030FP-32A-25S-F80-T89VO is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connector Housings category. FRCIR030FP-32A-25S-F80-T89VO is described as CONN RCPT HSG FMALE 25POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F