FRCIR030FP-32-22P-F80T100VO ITT Cannon
  • More about FRCIR030FP-32-22P-F80T100VO ITT Cannon
    FRCIR030FP-32-22P-F80T100VO is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connector Housings category. FRCIR030FP-32-22P-F80T100VO is described as CONN RCPT HSNG MALE 54POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"