FRCIR030-16S-1P-F80-VO ITT Cannon
  • More about FRCIR030-16S-1P-F80-VO ITT Cannon
    FRCIR030-16S-1P-F80-VO is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connector Housings category. FRCIR030-16S-1P-F80-VO is described as CONN RCPT HSNG MALE 7POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"