EVC-C-30A-600-S-10 ITT Cannon
  • Part Number: EVC-C-30A-600-S-10
  • Manufacturer Name: ITT Cannon
  • Description: CONN COUPLER 30A 240V 10FT CABLE
  • Category: Line Cables
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE