EVC-C-15A-600-S-6 ITT Cannon
  • Part Number: EVC-C-15A-600-S-6
  • Manufacturer Name: ITT Cannon
  • Description: CONN COUPLER 15A 240V 6FT CABLE
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE