EVC-C-15A-600-S-13 ITT Cannon
  • Part Number: EVC-C-15A-600-S-13
  • Manufacturer Name: ITT Cannon
  • Description: CONN COUPLER 15A 240V 13FT CABLE
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"