EVC-C-15A-300-S-24 ITT Cannon
  • Part Number: EVC-C-15A-300-S-24
  • Manufacturer Name: ITT Cannon
  • Description: CONN COUPLER 15A 120V 24FT CABLE
  • Category: Line Cables
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH