DCMMC13W6PJK87 ITT Cannon
  • Part Number: DCMMC13W6PJK87
  • Manufacturer Name: ITT Cannon
  • Description: CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
  • Category: D-Sub Connectors
  • Status:
  • Available: 936
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM