CIR06-28-11P-F80-T89-VO ITT Cannon
  • More about CIR06-28-11P-F80-T89-VO ITT Cannon
    CIR06-28-11P-F80-T89-VO is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connector Housings category. CIR06-28-11P-F80-T89-VO is described as CONN PLUG HSNG MALE 22POS INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"