CIR06-18-12S-F80-VO ITT Cannon
  • More about CIR06-18-12S-F80-VO ITT Cannon
    CIR06-18-12S-F80-VO ITT Cannon
    CIR06-18-12S-F80-VO is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connector Housings category. CIR06-18-12S-F80-VO is described as CONN PLUG HSNG FMALE 6POS INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP