CIR030-18-1S-F80-VO ITT Cannon
  • More about CIR030-18-1S-F80-VO ITT Cannon
    CIR030-18-1S-F80-VO ITT Cannon
    CIR030-18-1S-F80-VO is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connector Housings category. CIR030-18-1S-F80-VO is described as CONN RCPT HSG FMALE 10POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD