CA3108F20A48SBF80 ITT Cannon
  • Available: 937
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CA3108F20A48SBF80 ITT Cannon
    CA3108F20A48SBF80 ITT Cannon
    CA3108F20A48SBF80 is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. CA3108F20A48SBF80 is described as CONN PLUG 19POS RT ANG W/SKTS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by ITT Cannon
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"