CA3102E18-9PF80F0 ITT Cannon
  • Available: 128
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CA3102E18-9PF80F0 ITT Cannon
    CA3102E18-9PF80F0 ITT Cannon
    CA3102E18-9PF80F0 is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connector Housings category. CA3102E18-9PF80F0 is described as CONN RCPT HSNG MALE 7POS PNL MNT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD